Tréningový výjazd 040 BMX PARK Eindhoven Holandsko / Report + Video

Niekoľko našich najlepších slovenských parkových jazdcov sa nedávno vydali na výjazd do Holandského Eindhovenu, kde boli najazdiť a nazbierať skúsenosti v parku s veľkými prekážkami svetovej úrovne. 

 

Zúčastnili sa jazdci Martin Toma, Erik Korotký, Dávid Hornyák a Angelika Ižáková. Cieľom bolo trénovať na veľkých prekážkach a na resi a do foampitu. 040 park v Eindhovene je naozaj kvalitný a dá sa v ňom vyjazdiť. Má veľkú parkovú časť s tréningovou zónou a teiž streetovú časť.

 

Počas troch dní jazdci veľa pojazdili, potočili a Erik Krotký natočil suepr video, ktoré nájdeš na konci článku. Jediným nešťastím tripu bol pád Dávida Hornyáka, ktorý si zranil členok, prajeme skoré uzdravenie ! Viac o tripe ti prezradí Martin a Angelika.

 

Martin Toma:

Tento trip mi dal toho veľa, napriklad to ako jazdit vkuse 3 dni v takom obrovskom a dobre vybavenom parku a bez toho, aby som sa zranil.

Veľké prekážky s resinou a molitanom mi pomohli vychytat vacsiu stabilitu na biku! Mesto bolo krasne, konecne mam fotku aj pri znamom Eindhovenskom kostole.

 

Angelika Ižáková:

Trip do Holandska by som ohodnotila na výbornu. Super partia a výborný park (aj keď preplnený kolobežkármi). Som rada, že som dostala možnosť ísť si tam zatrénovať s tymi najlepšími jazdcami zo Slovenska, ktorí sú vždy ochotní mi poradiť. Takže verím, že mi to pomôže posunúť sa vyššie.

 

 

Video od Erika Krotkého

 

Fotogaléria

 

 

Comments are closed.